شرایط و ویژگی های نمایندگی دامنه های بین الملل

شما می توانید با اخذ نمایندگی ثبت دامنه از پرشین رجیستر به طور کاملا مستقل اقدام به ارائه خدمات ثبت دامنه نمائید. شرایط و ویژگی های اخذ نمایندگی به شرح زیر است:

1- باتوجه به اینکه پرشین رجیستر هیچگونه محدودیتی برای نمایندگان ایجاد نمی کند لذا مسئولیت تمام موارد برعهده نمایندگان خواهد بود.

2- انتظار می رود نمایندگان از دانش کافی برای کار در حوزه دامنه برخوردار باشند و لذا مسئولیت یادگیری و کار با پنل بین الملل و وبسرویس آن برعهده نمایندگان محترم می باشد. البته پرشین رجیستر در حد توان خود در کنار شما عزیزان خواهد بود و سعی خواهد شد مستندات فارسی پنل به مرور در سایت قرار گرفته شود.

3- هیچگونه نامی از پرشین رجیستر در پنل ها و ایمیل های پنل نمایندگی درج نخواهد شد.

4- سیاست کاری پرشین رجیستر در این چند سال همواره بر ارائه تعرفه های منصفانه بوده و این خط مشی ادامه خواهد داشت، لذا نمایندگان از بابت افزایش غیر منصفانه تعرفه ها نگرانی نخواهند داشت. شایان ذکر است طبیعی است با نوسانات قیمت دلار، تعرفه ها نیز تغییر خواهند کرد اما این تغییرات همواره در سطح پایین و منصفانه ای نسبت به نرم بازار خواهد بود.

5- امکان شارژ آنلاین پنل نمایندگی از مرتبه دوم وجود دارد.(جزئیات بیشتر)

6- برای فعال سازی پنل نمایندگی، حساب کاربری خود را به میزان 150000 تومان شارژ نمائید و سپس درخواست اخذ نمایندگی خود را از طریق تیکت برای ما ارسال نمائید.

مبلغ مذکور در بالا شامل دو بخش می باشد:

  • الف: 100000 تومان – این مبلغ پس از فعال شدن پنل نمایندگی، از حساب پرشین رجیستر شما کسر می شود و سپس به اعتبار پنل بین الملل تان افزوده می شود لذا پنل بین الملل شما در ابتدا 100000 تومان موجودی خواهد داشت.
  • ب: 50000 تومان- این مبلغ جهت راه اندازی پنل بوده و تنها یک بار اخذ می شود.

7- بدیهی است با توجه به اینکه هیچگونه محدودیتی در پنل ها اعمال نشده است، نمایندگان می توانند خود نیز پنل نمایندگی به کاربرانشان ارائه دهند.

8- دامنه ها توسط شرکت خارجی Web Werks ثبت می شوند.

9- کمترین میزان شارژ، 100000 تومان می باشد.

10- پرشین رجیستر مختار است در هر زمان، قوانین را تغییر دهد.

در صورت وجود هرگونه سوال، خواهشمند است مراتب را از طریق پشتیبانی با ما در میان گذارید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *